021-91003839
تهران، سید خندان، خ برازنده، پلاک 56، واحد 112
تاریخ ایجاد : 1399/02/24
346 بازدید

HP Intelligent Provisioning چیست ؟

HP Intelligent Provisioning چیست ؟

HP Intelligent Provisioning چیست و چه کاری انجام ‌می‌دهد؟

سرور های نسل HP Gen8 به بعد، از ویژگی ای آنبورد به نام Intelligent Provisioning بهره ‌می‌برند که پیاده سازی سرور یا پبکربندی دیتا سنترهای جدید در هر کسب و کاری را بسیار ساده و کارآمد ‌می‌کند. این ویژگی جایگزین DVD های قدیمی HP Smart Start و Firmware ‌می‌شود.

روش کار بسیار آسان است! هنگامی که سرور در حال بوت شدن است، برای وارد شدن به ویژگی Intelligent Provisioning دکمه F10 را فشار دهید. سرور برای پیاده سازی سیستم عامل (OS) بر روی خود، از طریق نصب Wizard اقدام ‌می‌کند.

HP Intelligent Provisioning چیست ؟

زمانی که سرور بوت ‌می‌شود F10 را فشار دهید.

پس از فشار دادن F10، ویژگی Intelligent Provisioning پس از بارگذاری کامل، به شما دو گزینه را نشان ‌می‌دهد: پیکربندی و نصب (Configure and Install) یا انجام تعمیر و نگهداری (Perform Maintenance). این مسئله بسیار شبیه به Smart Start DVD است که در گذشته برای نصب سرورهای HP یا انجام کارهای تعمیر و نگهداری استفاده ‌می‌شد. اکنون همه این موارد یکپارچه شده است!

HP Intelligent Provisioning چیست ؟

دو گزینه: پیکربندی و نصب یا انجام تعمیر و نگهداری

شما ‌می‌توانید از این ویژگی برای نصب سیستم عامل‌‌های مختلف از جمله ویندوز سرور، نسخه‌‌های مختلف لینوکس (Red Hat, SuSE) و VMware ESXi استفاده کنید. در طی مراحل نصب، سرور (پس از ارائه سیستم با پیکربندی TCP / IP) آخرین نسخه‌‌های آپدیت سیستم عامل و درایور را از HP بارگیری ‌می‌کند و آنها را مستقیما روی سرور نصب ‌می‌کند.

این امر شما را از دانلود و اجرای DVD Firmware Maintenance و نصب بسته پشتیبانی ProLiant در حین انجام مراحل نصب، آنگونه که در گذشته انجام ‌می‌دادیم، بی نیاز ‌می‌کند.

هنگامی که همه مراحل گفته شده طی شد، شما ‌می‌توانید برای مثال سیستم عامل Windows Server 2008 R2 Standard Edition را در این سرور نصب کرده تا میزبان برنامه Oracle باشد. انجام کار نصب کمتر از یک ساعت طول میکشد که شامل نصب همه چیز از جمله سیستم عامل، درایورها و سیستم عامل است.

هنوز سرور مناسب کسب و کار خود را پیدا نکرده اید؟ از بخش سرورهای موجود ما دیدن فرمایید:

خرید سرور HP