ساعت کاری ۸:۳۰ – ۱۷:۳۰

استعلام قیمت سرور HP

استعلام قیمت سرور اچ پی

متقاضیان خرید سرور HP گاهاً نسبت به جمع آوری سخت افزار مورد نیاز آن، دچار مشکل می شوند و معمولاً نسبت به این مسئله سر در گم هستند. فرم استعلام قیمت سرور HP برای سهولت در انتخاب و جمع آوری قطعات یک سرور اچ پی تهیه شده تا در نهایت پس از تکمیل آن، متقاضی فقط منتظر تماس کارشناسان رسام سرور باشد و اعلام قیمت و مشاوره ما را در سریع ترین زمان دریافت نماید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات سخت افزاری سرور های HPE، می توانید با کارشناسان رسام سرور تماس بگیرید یا از بخش محصولات وبسایت دیدن فرمایید.

در واقع جمع کردن سخت‌افزار یا کانفیگ یک سرور، شباهت زیادی به جمع کردن سخت افزار یک کیس PC دارد اما نوع قطعات بسیار متفاوت هستند. در هر صورت اگر اطلاعات ناقصی در این مورد دارید و مطمئن نیستید که چه سخت افزاری مناسب کسب و کار شماست، با ما تماس بگیرید: 91003839-021

توجه داشته باشید برای اشخاص حقیقی و همچنین کاربرانی که اطلاعات ناقص و غلط ارسال می‌کنند، پیش فاکتور صادر نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

لطفاً فرم زیر را بطور کامل و با ثبت صحیح اطلاعات تماس، تکمیل نمایید:

استعلام قیمت سرورهای HPE

  • Max. file size: 20 MB.
    حداکثر حجم فایل ارسالی، 20 مگابایت می باشد.

* با توجه به نوسانات قیمت در بازار کشور، قیمت ارائه شده در پیش فاکتور و یا بصورت تلفنی، تا 24 ساعت معتبر می‌باشد و پس از مدت اعلام شده، ممکن است قیمت ها تغییر کنند.