021-91003839
تهران، سید خندان، خ برازنده، پلاک 56، واحد 112

متقاضیان خرید سرور HP گاهاً نسبت به جمع آوری سخت افزار مورد نیاز آن، دچار مشکل می‌شوند و معمولاً نسبت به این مسئله سر در گم هستند. فرم استعلام قیمت سرور HP برای سهولت در انتخاب و جمع آوری قطعات یک سرور اچ پی تهیه شده تا در نهایت پس از تکمیل آن، متقاضی فقط منتظر تماس کارشناسان رسام سرور باشد و اعلام قیمت و مشاوره ما را در سریع ترین زمان دریافت نماید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قطعات سخت افزاری سرور های HPE ، می‌توانید با کارشناسان رسام سرور تماس بگیرید یا از بخش محصولات وبسایت دیدن فرمایید.

در واقع جمع کردن سخت‌افزار یا کانفیگ یک سرور، شباهت زیادی به جمع کردن سخت افزار یک کیس PC دارد اما نوع قطعات بسیار متفاوت هستند. در هر صورت اگر اطلاعات ناقصی در این مورد دارید و مطمئن نیستید که چه سخت افزاری مناسب کسب و کار شماست، با ما تماس بگیرید: 91003839-021

اطلاعات ارسالی شما محفوظ خواهند بود. اطلاعات تماس شما صرفاً برای تماس با شما برای اعلام قیمت از طریق پیام رسان‌ها و ایمیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هر صورت اگر نیاز به ارائه قیمت و همچنین مشاوره کاملتر دارید،با شماره 02191003839 تماس حاصل فرمایید.

لطفاً فرم زیر را بطور کامل و با ثبت صحیح اطلاعات تماس، تکمیل نمایید:

فرم استعلام قیمت سرورهای HPE

  • Max. file size: 20 MB.
    حداکثر حجم فایل ارسالی، 20 مگابایت می باشد.

با توجه به نوسانات قیمت در بازار کشور، قیمت ارائه شده در پیش فاکتور و یا بصورت تلفنی، تا 24 ساعت معتبر می‌باشد و پس از مدت اعلام شده، ممکن است قیمت ها تغییر کنند.

مشاوره و درخواست تعمیر سرور HP

کارشناسان ما آماده پاسخگوی برای مشاوره و تعمییر انواع سرور و قطعات سرور اچ چی می‌باشند.

در صورت عدم پاسخگویی به تلفن ثابت، با شماره 09383824219 تماس حاصل فرمایید.