021-91003839
تهران، سید خندان، خ برازنده، پلاک 56، واحد 112
تاریخ ایجاد : 1399/09/05
304 بازدید

راهکارهای امن HPE برای نصب سیستم عامل

راهکارهای امن HPE برای نصب سیستم عامل

راهکارهای امن شرکت HPE برای نصب سیستم عامل روی سرور

بررسی راهکارهای امن HPE برای نصب انواع سیستم عامل

آیا به روش ساده‌ای برای جدا کردن سیستم عامل و داده‌‌های کاربر در یک حافظه داخلی سرور نیاز دارید؟

دستگاه‌‌های بوت سیستم عامل HPE به کاربران این امکان را ‌می‌دهد تا به راحتی سیستم عامل را از پایگاه‌‌های ذخیره داده در سیستم عامل‌‌های محبوب امروزی مانند VMware® ، لینوکس و ویندوز جدا کنند. HPE NS204i-p NVMe OS Boot Device یک فناوری راه اندازی خودکار در کارت‌‌های PCIe ساده است که به صورت پیش فرض پیکربندی شده و به هیچ GUI یا تنظیمات کاربری نیاز ندارد.

این دستگاه راه اندازی سیستم عامل plug-and-play یا PNP ، شامل دو حافظه SSD با حجم 480 گیگابایتی است که به کاربران این امکان را ‌می‌دهد تا سیستم عامل را از طریق RAID سخت افزاری معکوس کنند. بر اساس فناوری NVMe ، دستگاه بوت مدل HPE NS204i-p دارای قابلیت خواندن تا 4 برابر سریعتر از SATA‌‌های قدیمی ‌می‌باشد.

همچنین درایو فلش یو اس بی HPE با داشتن دو کارت microSD با حافظه 32 گیگابایتی، یک دستگاه بوت RAID 1 محسوب شده و برای محیط‌‌های مجازی مناسب است. به علاوه این درایو با مهندسی NAND که استقامت بالایی دارد ساخته شده و برای محیط‌‌های مرکز داده non-stop بسیار کاربردی ‌می‌باشد.

راهکارهای امن HPE برای نصب سیستم عامل

 

دستگاه بوت سیستم عامل  RAID 1 که برای سخت افزارهای اختصاصی است، شامل دو حافظه SSD HPE مدل NVMe M.2 با حافظه 460 گیگابایتی ‌می‌باشد. این حافظه‌‌ها در یک کارت PCIe قرار داشته و از درایورهای سیستم عامل in-box NVMe استفاده ‌می‌کنند.

میرورینگ ساده و امن سیستم عامل از طریق سخت افزار اختصاصی RAID 1

 • دستگاه بوت سیستم عامل NVMe مدل HPE NS204i-p یک دستگاه راه اندازی سیستم عامل بوده که به راحتی قابل استفاده است. فقط کافی است آن را به سیستم متصل کنید تا ببینید بدون نیاز به رابط کاربری گرافیکی یا پیکربندی کار ‌می‌کند.
 • دستگاه بوت سیستم عامل RAID 1 از قبل پیکربندی شده و از یک اسلات PCIe ایستاده برای جدا کردن ایمن اتصال سیستم عامل از داده‌‌های کاربران استفاده ‌می‌کند.
 • از سیستم عامل‌‌های VMware® ، لینوکس و ویندوز پشتیبانی ‌می‌کند.
 • برای راه اندازی ایمن سرورهای HPE ProLiant Gen10 ، Gen10 Plus و همچنین HPE Apollo Gen10 از بوت سیستم عامل پشتیبانی ‌می‌کند.
 • این فناوری امکان استفاده از drive bays را برای همه داده‌‌ها فراهم کرده و به این ترتیب پیچیدگی سرور را بسیار کاهش ‌می‌دهد. به علاوه یک روش اقتصادی برای راه اندازی سیستم در محیط‌‌های مجازی محسوب ‌می‌شود.

کانفیگ و خرید سرور اچ پی

برای کسب و کار خود نیاز به سرور دارید؟

یک تیم حرفه ای و آشنا به تمام سرورها و قطعات در شرکت رسام سرور آماده ارائه مشاوره رایگان می باشند.

دستگاه بوت سیستم عامل RAID 1 NVMe با سرعت سخت افزاری بالا

 • دستگاه بوت سیستم عامل HPE NS204i-p NVMe ترکیبی از آخرین نسل فناوری NVMe و سخت افزار RAID 1 است که از برنامه‌‌های سیستم عامل نیز پشتیبانی ‌می‌کند.
 • دستگاه بوت Hewlett Packard Enterprise PCIe Gen3 با دو حافظه داخلی SSD NVMe M.2 با ظرفیت 480 گیگابایتی ساخته شده است که به شما امکان پیکربندی و شخصی سازی تنظیمات را ‌می‌دهد.
 • حافظه‌‌های SSD مدل Hewlett Packard Enterprise NVMe M.2 با قابلیت‌‌هایی مانند جلوگیری از اتلاف قدرت و تصحیح خطا، محافظت از داده‌‌ها را افزایش ‌می‌دهد.
 • بر اساس فناوری NVMe دستگاه بوت سیستم عامل HPE NS204i-p NVMe تا 4 برابر سرعت خواندن سریع‌تری از سایر دستگاه‌‌های راه اندازی مبتنی بر SATA ارائه ‌می‌دهد.

افزایش تراکم ذخیره سازی و انعطاف پذیری HW RAID 1 برای بوت سیستم عامل‌‌ها

 • دستگاه بوت سیستم عامل HPE NS204i-p NVMe و درایو فلش HPE با دارا بودن کارت‌‌های microSD دوگانه 32 گیگابایتی از نوع RAID 1 ، جایگاه‌‌های ذخیره سازی داخلی سرور را آزاد کرده و تراکم ذخیره سازی بیشتری را برای سیستم عامل فراهم ‌می‌کنند.
 • دستگاه‌‌های بوت HPE OS راه حل‌‌های جداگانه و اضافی را برای سیستم عامل فراهم ‌می‌کند که در نتیجه باعث ایجاد یک سیستم محاسباتی محکم و بهینه شده ‌می‌شود.
 • میرورینگ بوت سیستم عامل اختصاصی سخت افزار RAID 1 باعث کاهش خرابی‌‌ها در زمان از کار افتادن درایو سیستم عامل ‌می‌شود. بنابرین اگر یک درایو از کار بیفتد، فعالیت سیستم همچنان ادامه ‌می‌یابد.
 • دستگاه‌‌های بوت HPE برای افزایش انعطاف پذیری VMware و Microsoft Azure® Stack HCI نیز به کار ‌می‌روند.

راهکارهای امن HPE برای نصب سیستم عامل

قیمت و خرید تبدیل میکرو به یو اس بی HPE

استفاده از فناوری کم هزینه بوت RAID 1 برای محیط‌‌های VMware

 • درایو فلش یو اس بی HPE با داشتن کارت‌‌های 32 گیگابایتی microSD و دستگاه بوت RAID 1 ، امکان راه اندازی سیستم عامل را بدون مصرف درایو ذخیره سازی سرور یا شکاف داخلی PCIe ارائه ‌می‌دهد.
 • این فناوری جایگزین کم هزینه‌ای برای روش‌‌های راه اندازی قدیمی‌که به چندین HDD یا SSD نیاز داشتند ‌می‌باشد.
 • ظرفیت 32 گیگابایتی این دستگاه از VMware vSphere v6.0 و نسخه‌‌های بعدی آن تا 8 TiB پشتیبانی ‌می‌کند.
 • این سیستم به فناوری RAID 1 داخلی برای کاربرانی که به “بوت دوگانه (dual boot)” نیاز دارند نیز مجهز ‌می‌باشد.
 • با مهندسی NAND که استقامت بالایی دارد ساخته شده و برای محیط‌‌های مرکز داده non-stop بسیار کاربردی ‌می‌باشد.