021-91003839
تهران، سید خندان، خ برازنده، پلاک 56، واحد 112
تاریخ ایجاد : 1400/03/05
336 بازدید

نسل نهم سرورهای HPE را بخریم یا نسل هشت

نسل نهم سرورهای HPE را بخریم یا نسل هشت

نسل 9 سرورهای HPE را بخریم یا نسل 8

سرورهای HPE Proliant از محبوب ترین سرورهای جهان محسوب میشوند. توانایی و قابلیت اطمینانشان، آنها را برای انواع کسب و کارهای کوچک و متوسط، مناسب کرده است. اما وقتی صحبت از انتخاب سروری می‌شود که برای سازمان شما مناسب باشد، نسل، پیکربندی و انتخاب‌‌های بسیاری وجود دارد که باید در نظر گرفت.

همیشه از مدیران آی تی درخواست میشود که با مقدار کم، کار بیشتری انجام دهند! بنابراین پیدا کردن سرور مناسب برای کسب و کار شما و با قیمتی مناسب مهم است. سرور پرولیانت اچ پی نسل 9 فناوری پیشرویی را برای کسب و کار شما فراهم کرده و و یک گزینه عالی برای هر چند پردازشی متقارن  است. اما نسل قبلی – سرور پرولیانت اچ پی نسل 8 هم می‌تواند انتخاب و راهی عالی برای برای بهترین استفاده از بودجه ی آی تی شما باشد.

در زمان انتخاب سرور سازمانی اچ پی که برای کسب و کار شما مناسب است، چه تفاوتهایی بین سرور نسل 8 و نسل 9 واقعا مهم است؟ به هرحال، تفاوت‌‌های بسیاری در پیکربندی و ویژگی‌‌ها وجود دارد.

آیا باید آنرا به نسل بعد ارتقا دهید؟ به همین دلیل است که باید در مورد تفاوتهای کلیدی بین نسل 8 و 9 پرولیانت اچ پی بدانید.

سرور اچ پی نسل 9 چه چیزهایی را ارائه میدهد؟

سرورهای اچ پی نسل 9 تماما بر روی پردازنده‌‌های محبوب Xeon اینتل استاندارد شده و چندین گزینه شامل 26 انتخاب پردازنده مختلف، بیش از 18 هسته و 50% کش L3 بیشتر را ارائه میدهد. سرورهای نسل 9 به حافظه ی DDR4 که قبلا DDR3 بوده، ارتقا یافته اند. این امر این امکان را میدهد که سرعت حافظه به 2،133 مگاهرتز در ثانیه برسد.

سرورهای اچ پی نسل 9 دسترسی آسان تری را برای نصب پردازنده و پیکربندی هارددیسک در سطح سازمانی برای افزایش عملکرد، در دسترس بودن داده‌‌ها و ظرفیت ذخیره سازی فراهم ‌می‌کنند. اسمارت درایوها، اسمارت مموری و آداپتورهای شبکه انعطاف پذیر هم پیکربندی گزینه‌‌ها و و افزایش کارایی کلی را آسان ‌می‌کنند. بعلاوه، شیارهای حافظه ی DIMM با رنگ متفاوت در سرورهای نسل 8 همچنان در سرورهای نسل 9 وجود دارد، که کار پیکربندی حافظه و ارتقا ها را آسان میکند.

نسل نهم سرورهای HPE را بخریم یا نسل هشت

پرولیانت اچ پی نسل 9 طراحی شده اند تا تا علاوه بر ارائه سه برابر قدرت محاسباتی بیشتر در هر وات نسبت به سرورهای نسل 8 مقرون به صرفه تر باشند. این امر باعث 62% صرفه جویی در هزینه در طول عمر سرور است و این شامل هزینه ی اکتساب اولیه است. همچنین، موجب صرفه جویی در زمان مدیریت و بهبود عملکرد کلی انجمن کتابخانه‌‌های مخصوص با خدمات رسانی 66 برابر سریع تر است و فناوری ساده ای دارد.

از میان ویژگی‌‌های مهم دیگر، از نکات کلیدی سرورهای پرولیانت اچ پی نسل 9 این است که ظرفیت محاسباتی بیشتری را فراهم ‌می‌کنند، هزینه کل مالکیت کمتر بوده، انجام کار زیاد با سرعت بیشتر و اتوماسیون ساده، و عملکرد حافظه بهتر است. همچنین راه اندازی، نظارت و حفظ، با تشکر از قابلیت مدیریت نهادینه شده آسان تر و سریعتر ‌می‌باشد.

مزایای استفاده از چند نسل قبل تر

از آنجا که نسل 9 ارتقای چشم گیری دارد، برخی از کارشناسان ممکن است فکر کنند که نسل 8 منسوخ شده اما این درست نیست. استفاده از یک نسل و یا حتی چند نسل قبلتر‌ می‌تواند یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه بدون فدا کردن عملکرد و کارایی است. و اگر شما بعضی ویژگی‌‌های اضافه شده را دوست دارید همیشه امکان ارتقا یک ویژگی برای ایجاد چیزی عالی که برای کسب و کارتان قابل اعتماد و کارآمد است وجود دارد. همچنین توصیه میکنیم که کیت قطعات یدکی را در دسترس خود قرار دهید تا به شما در ذخیره ی زمان و هزینه در هنگام ایجاد مشکلی، کمک کند. با یک کیت قطعات یدکی، شما به راحتی و به سرعت ‌می‌توانید در صورت نیاز قطعات را تعویض کنید.

 

نسل نهم سرورهای HPE را بخریم یا نسل هشت

 

اگر شما سخت افزار خود را از فروشنده ی دارای محصولات باکیفیت بخرید، گارانتی خواهد داشت که دقیقا مانند تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) خوب است. در واقع در بیشتر موارد دسترسی به فروشنده برای پشتیبانی بسیار آسان تراز دسترسی به OEM است.

خرید سرور استوک از یک فروشنده معتبر هم یک راه عالی برای صرفه جویی در هزینه ی آی تی است. تجهیزات کارکرده، تمیز ، به روز و آزمایش شده و با توجه به استانداردهای خاص دوباره آماده به کار هستند، بنابراین شما می‌دانید دقیقا چه چیزی را خریداری می‌کنید.

همچنین مشابه روش مورد استفاده توسط OEM، مورد آزمایش قرار گرفته است. قبل از فروختن آن به شما، همه ی قطعات آسیب دیده تعویض میشود و اغلب گارانتی تجهیزات بازسازی شده بسیار طولانی تر از گارانتی تولید کننده اصلی است.

تهیه سرورهای HPE Proliant

رسام سرور ،  سرورهای پرولیانت اچ پی جدید نسل 10 و همچنین سرورهای استوک از نسل‌‌های قبلی مانند 8 و 9، از جمله سرورهای رک مونت تک یونیت، رک مونت دو یونیت و سرورهای تاور در انواع پیکربندی‌‌ها و گزینه‌‌ها را ارائه می‌دهند. تمامی سرورهای کارکرده پرولیانت اچ پی برای اطمینان از قابلیت اطمینان و کارایی، آزمایش شده اند.

آیا می‌خواهید درمورد سرورهای اچ پی نسل 8، 9 و 10 یا راه‌‌های دیگر برای افزایش بهره وری کسب و کار و خودتان اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ ما میتوانیم به شما در پیدا کردن سخت افزار متناسب با کسب و کار و حجم کاری شما امروز و در آینده به شما کمک کنیم.

در ساعات اداری با یکی از کارشناسان فروش ما در رسام سرور تماس بگیرید. قبل از آن ‌می‌توانید از بخش فروش سرور HP ما دیدن فرمایید.