ساعت کاری 8:30 – 17:30

تهران، خ سهروردی شمالی، هویزه غربی، خ یوسفی، کوچه کوشش، پ ۳۵، واحد ۹

021-91008063

معرفی سرور HP ، معرفی انواع سرور اچ پی (HPE)

جهت مشاوره، استعلام قیمت انواع سرور HP و دریافت خدمات تعمیر و پشتیبانی سرورهای خود، با ما تماس بگیرید:

معرفی سرورهای ایستاده (تاور سرور) و سرورهای رک HPE ProLiant

امن ترین سرورهای صنعتی استاندارد در جهان

یک تجربه محاسباتی جدید برای ساده کردن ابر هیبریدی

ما در دوره ای از ساختار شکنی دیجیتالی زندگی می کنیم که در آن دسترسی و پذیرش کلان داده‌ها ، قابل حمل بودن، اینترنت اشیاء و فناوریهای رایانش ابری، شرکتها را قادر می سازند کسب و کار خود را به شیوه‌ های جدید و هیجان انگیزی تبدیل و ارائه نمایند. در قلب این فناوری ها اپلیکیشن ها و داده ها وجود دارند و همین موضوع IT را در مرکز نوآوری های تجاری قرار داده است.

با توجه به این موارد، IT می بایست همگام با سرعت کسب و کارهای امروزی فعالیت کند تا بتواند عاملی شتابدهنده برای ایده‌ها، محصولات و خدمات جدید باشد. برای اینکه IT در سرعت بخشیدن به زمان موفق باشد، نیاز به وجود زیرساخت های ابری هیبریدی است تا ترکیب مناسبی از زیرساخت ها و سرویس‌ ها برای توسعه و استقرار اپلیکیشن ها به طور مداوم دریافت شود و با استفاده از داده ها، دیدگاه ها به درستی ترسیم شده و تصمیم گیری های به موقع انجام گیرد.

برای تصمیم گیرندگان IT که باید ترکیب مناسبی از فضای ابری هیبریدی خود را در داخل محیط های اختصاصی ابری و درون سازمانی و همچنین ابر میزبانی شده تعریف کنند، یک تجربه محاسباتی جدید مورد نیاز است تا بتوانند به اقتصاد ابری و چابکی همراه با امنیت برای مرکز داده های درون سازمانی دست یابند.

سرور HP و یا در واقع سرورهای پرولیانت اچ پی (HPE ProLiant) برای ساده کردن رایانش ابر هیبریدی از طریق ارائه یک زیرساخت مدرنیزه شده وچابک، ارائه امنیتی که از دارایی های دیجیتالی شما محافظت می‌کند و کنترل اقتصادی و هزینه کردن تنها برای آنچه که از آن استفاده می کنید طراحی شده اند.

اگر با سرورهای اچ پی آشنایی داشته و نیازی به معرفی آنها ندارید، می توانید به بخش فروش سرور HP ما مراجعه کرده و سرورهای موجود را مشاهده نمایید.

سرورهای HP

معرفی ویژگی های کلیدی سرورهای HPE Proliant (سرور HP)

چابکی (Agility): می توانید نتایج کسب و کار خود را با یک زیرساخت تعریف شده نرم افزاری ارائه دهید که اتوماسیون هوشمند و کارایی بالایی مهیا می کند و به این وسیله باعث کاهش پیچیدگی عملیاتی اپلیکیشن های سنتی می شود. ضمن اینکه باعث افزایش سرعت برای نسل جدید اپلیکیشن ها می گردد.

امنیت (Security): کسب و کار و داده های خود را از ابتدا با زیرساخت هایی که نوعی امنیت داخلی در آنها طراحی شده است، محافظت می کنید.

کنترل اقتصادی (Economic control): به معنی این است که هزینه های IT را فقط برای آنچه که در حال استفاده از آن هستید صرف کنید. از طریق متناسب نمودن تقاضا بدون نیاز به تمهیدات بیش از حد و یا متحمل نشدن هزینه هایی که به طور تصاعدی افزایش می یابند.

HP ProLiant DL380 Gen9 Intel Xeon 14 core server
برای استعلام قیمت و خرید انواع سرور اچ پی ، با رسام سرور تماس بگیرید: 02191008063
سرورهای HP

چرا سرورهای رک و سرورهای ایستاده HPE ProLiant را انتخاب کنیم؟

کمپانی سازنده سرور HP به نوآوری، کیفیت و تجربه عالی مشتری متعهد است. رویکرد HPE برای برتری در نوآوری و کیفیت، در چرخه حیات محصول، در رویکرد مطلوب مشتری برای طراحی، در نحوه انتخاب تأمین کننده، در کیفیت و مدیریت، در محصولات کلاس جهانی و آزمایش های سختگیرانه محصولات، در خدمات پشتیبانی جهانی و شبکه شرکای کانالی همواره و به آهستگی القا می شود.

با استفاده از سرورهای رک و تاور HPE ProLiant ، می توانید چابکی ، امنیت و کنترل اقتصادی سازگار و قابل پیش بینی در زیرساختهای ابری هیبریدی خود داشته باشید.

سرورهای رک و تاور در این خانواده ها موجود هستند:

 • HPE ProLiant MicroServer
 • HPE ProLiant ML
 • HPE ProLiant DL

هرچند که هر سه خانواده برای رسیدگی به چندین نوع بار کاری طراحی گردیده اند ، اما هر یک از خانواده‌ها برای موارد استفاده خاصی بهینه شده اند.

با رشد کسب و کارها و نیاز به تغییر، مشاغل می خواهند راه حل هایی داشته باشند که قادر باشند طی این سفر با آنها رشد نمایند. آفرهای SMB ProLiant جدید به طور خاص منطبق با ذهنیت مشتریان ایجاد شده اند: آنها اجازه استقرار سریع را می‎دهند ، قیمت مناسبی دارند و دارای اندازه مناسبی نیز هستند.

 این آفرهای SMB به عنوان آفرهای مخصوص خرید هوشمند HPE (NA) و آفرهای برتر (EMEA) یا آفرهای خرید هوشمند/آفرهای خرید هوشمند اکسپرس(APJ) به صورت منطقه ای گسترش می یابند و در سرورهای ProLiant MicroServer ، ML و DL در دسترس هستند. بخش کلیدی این مجموعه از آفرهای SMB ProLiant، راه حل های نرم افزاری مخصوص کسب و کارهای کوچک HPE است که برای رایانش ابری هیبریدی و درون سازمانی ساخته شده است.

برای استقرار آسان و سریع سرور، آفر HPE SMB Setup را که قبلاً Rapid Setup Software نامیده می شد، ارائه می دهیم.  HPE SMB Setup،  اکنون بخشی از Intelligent Provisioning (تمهیدات هوشمند) است. این آفر یک فرآیند ساده و هدایت شده برای نصب، تنظیم و پیکربندی سیستم های سازگار است که می تواند تا 50٪ انتقال سریعتر و تا 33.3٪ نصب سریعتر به کاربر ارائه دهد.

معرفی مایکرو سرور  HPE ProLiant ( میکرو سرور HP )

مایکرو سرور HPE ProLiant یک سرور با طراحی جمع و جور، آرام و شیک است و به عنوان اولین راه حل ایده آل برای کسب و کارهای کوچک محسوب می شود. مایکرو سرور با عملکرد درست و مناسب در یک فاکتور فرم که استفاده از آن آسان است، به شما کمک می کند که بهره وری را بهبود بخشیده و هزینه های خود را کاهش دهید. مهمتر از همه ، برای داشتن سرور نیازی به اتاق سرور ندارید.

مایکرو سرور HPE ProLiant MicroServer Gen10 از رسانه های جریان 4K با درگاه های نمایش دوگانه پشتیبانی می کند و مجهز به یک HPE Rapid Setup Rapid در یک درایو USB است و در مدل های منتخب آن، نصب ClearOS ™، که یک سیستم عامل با استفاده آسان است و اپلیکیشن هایی که دقیقا برای SOHO مناسبند، امکان پذیر است.

مایکرو سرور HPE ProLiant مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • تنظیم و خدمات آسان
 • طراحی عالی و قابلیت قرار دادن آن در هر نقطه
میکرو سرورهای HP Proliant
نیاز به راهنمایی دارید؟ تماس بگیرید: 02191008063
HP ProLiant ML350 G10 4U Tower Server

معرفی سرورهای تاور HPE ProLiant Gen10

خانواده ML از سرورها ارزش آفرینی تجاری کارآمد و ساده ای ارائه می دهند و گزینه‌ای ایده آل برای دفاتر از راه دور یا شعبه ها و مشاغل رو به رشد به حساب می آیند. نوآوری های محاسباتی پیشرو در صنعت، شامل ابزارهای ذخیره سازی و مدیریتی ساده هستند که همراه با تنظیمات آزمون شده ارائه می شوند و دسترسی آسان و از راه دور و بهبود بهره وری انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های کل مالکیت (TCO) شما را سبب می شوند.

نمونه کارهای تاور پرولیانت، یکپارچه با یک مجموعه مدیریتی ساده اما جامع و پرچمدار در صنعت، ارزش تجاری بیشتری ارائه نموده و به افزایش بهره وری کارکنان IT و تسریع در ارائه خدمات کمک می نمایند. علاوه بر این، مجموعه کامل و سایز مناسب تاور شامل گزینه های تأمین اعتبار، گزینه های پشتیبانی از زیرساخت های IT و یک شبکه کانال برای افزایش چشمگیر سرعت عملکرد IT نیز هست و امکان پاسخگویی سریعتر به نیازهای کسب و کار را ایجاد می نماید.

مجموعه تاور سرور HP امکانات و ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • فرآیندها و ابزارهایی ساده با استفاده آسان، به منظور پشتیبانی و کمک به مدیران سرورها برای اجرای درست سخت افزار
 • کارآیی و راندمانی که مدیران دفتری برای کمک به بهبود بهره‌وری کارکنان به آن نیاز دارند
 • امکان افزایش چابکی در تجارت و کمک به دستیابی و حفظ مشتریان

 معرفی سرورهای رک HPE ProLiant Gen10 (نسل دهم سرور HP)

خانواده سرورهای DL بیشترین انعطاف پذیری، قابلیت اعتماد و بهینه سازی را از میان سرورهای رک ProLiant دارند. HPE،  همچنان نوآوری های محاسباتی پیشرو در صنعت را ارائه می دهد. نمونه کارهای جدید HPE ProLiant Gen10 رک، در کنار گزینه های انعطاف پذیر و طراحی همه کاره، با بهبود بهره وری انرژی نیز همراه است و در نهایت منجر به کاهش TCO شما می شود.

نمونه کارهای رک ProLiant Gen10 که با یک مجموعه مدیریتی ساده اما جامع ادغام شده اند و پشتیبان پرچمداری در صنعت هستند، یک راه حل زیرساختی قابل اطمینان تر، سریعتر و ایمن تر ارائه می نمایند که به افزایش بهره وری پرسنل IT و تسریع در ارائه خدمات کمک می کند.

علاوه بر این مجموعه رک، عملکردی بهینه سازی شده برای بارهای کاری چند کاربردی دارد و موجب افزایش چشمگیر سرعت عملیات IT می شود و IT را قادر می سازد به نیازهای تجاری با هر اندازه ای، سریعتر پاسخ دهد.

مجموعه رک HPE ProLiant Gen10 امکانات و ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • تا 61٪ افزایش در عملکرد و 27٪ افزایش هسته به کمک پردازنده های مقیاس پذیر و جدید  Intel® Xeon
 • عملیات بازرسی حداکثر تا 27 برابر سریعتر که عملیات تجاری را به طور قابل توجهی سریعتر می نماید
 • 82٪ پهنای باند بیشتر برای حافظه که عملکرد اپلیکیشن را برای اپلیکیشن های با حافظه فشرده افزایش می دهد
 • 14٪ هسته های پردازنده بیشتر برای چگالی VM بیشتر و 33٪ ظرفیت حافظه بیشتر برای عملکرد بهتر VM و عملکرد بهتر با استفاده از پردازنده های AMD EPYC

معرفی ویژگی های مهم نسل دهم سرورهای HP

سرورهای HPE ProLiant برای ساده تر کردن فناوری اطلاعات، از نوآوری های الهام گرفته شده از کاربران بهره می برند که شامل موارد زیر است:

چابکی

 • HPE با تنظیم سرور به سطح بعدی، سطح عملکرد را ارتقا می دهد. مشاور عملکرد حجم کار در HPE، توصیه های تنظیماتی لازم در لحظه را که توسط تجزیه و تحلیل مصرف منابع سرور به دست آمده ارائه می دهد و آنها را بر اساس ویژگی های تنظیم موجود مانند تطبیق بار کاری و هموار کننده نوسان در فرکانس(jitter smoothing) تهیه می کند.
 • آخرین فن آوری های پردازنده از جمله نسل دوم پردازنده های Intel Xeon Scalable و پردازنده های سری AMD EPYC 7000 .
 • ارتقا عملکرد سرور با HPE SmartMemory با سرعت MT/s 2933 و تحمل خطای سریع HPE (فقط برای پردازنده های ®Intel).
 • انتخاب، استقرار، مدیریت و حفظ راحت و آسان زیرساخت های سرور HPE بر روی چرخه عمر سرور با استفاده از HPE OneSphere ، HPE InfoSight ، HPE OneView ، HPE iLO 5 و iLO Amplifier Pack.

 امنیت

 • با استفاده از قابلیت منحصر به فرد HPE یعنی HPE silicon root of trust از سرور در برابر حملات محافظت کنید.
 • با استفاده از Run-time Firmware Verification، بدافزار یا کدهای در معرض خطر را شناسایی کنید.
 • فناوری AMD Secure Processor امکان رمزگذاری حافظه امن(SME) و امنیت مجازی رمزگذاری شده (SEV) را برای امنیت بیشتر فراهم می نماید.
 • Intel SGX از کدها و داده های منتخب در برابر افشا شدن یا تغییر یافتن محافظت می کند. Intel SGX با رمز گذاری روی داده های جدا شده اپلیکیشن در حافظه در حین اجرا، از داده های گرانول شده با یک مرز اطمینان بالا حفاظت می کند. Intel SGX توسط سرورهای HPE ProLiant DL20 و ML30 Gen10 پشتیبانی می شود.
 • می توانید بازیابی ایمن و مطمئن سیستم عامل را برای رفتن به آخرین حالت شناخته شده یا تنظیمات کارخانه انجام دهید.
 • با ویژگی های امنیتی پیشرفته HPE از حملاتی همچون قفل شدن تنظیمات سرور، iLO Security Dashboard و One-Button Secure Erase محافظت کنید.
 • امکان استفاده از گزینه های سخت افزاری امنیتی از جمله ماژول پلتفرم قابل اعتماد (TPM) ، Chassis Intrusion Detection Kit و Secure NICs

کنترل اقتصادی

 • HPE GreenLake Flex Capacity سادگی و انعطاف پذیری فضای ابری عمومی را به همراه امنیت و کنترل محیط شخصی هر یک از کاربران فراهم می کند.
 • راه حل های سرمایه گذاری IT موجود در HPE Financial Services به شما در آزاد سازی ارزش نهفته در فناوری اطلاعات موجود و استفاده از آن برای تأمین اعتبار نوآوری و ایجاد یک کسب و کار سریع تر کمک می کند.

راهنمای انتقال

خانواده Gen10 محاسبه ای مناسب برای پاسخگویی به نیازهای متنوع بار کاری شما ارائه می دهد. همچنین برای ارائه انعطاف پذیری و داشتن گزینه های انتخاب بیشتر در حال محاسبه است، مانند آفرهای Intel  و AMD HPE FlexibleLOM، HPE Smart Array ، HPE SmartMemory ، NVMe ، HPE Persistent Memory NVDIMMs ،  HPE Persistent Memory که با ظرفیت 128 ، 256 و 512 گیگا بایت در دسترس است، ماژول های دارای حافظه مداوم Intel Optane ™ DC ، و بسیاری گزینه های دیگر.

HPE Gen10 Technology