ساعت کاری 8:30 – 17:30

تهران، خ سهروردی شمالی، هویزه غربی، خ یوسفی، کوچه کوشش، پ ۳۵، واحد ۹

021-91008063

درباره ما

فن آوری اطلاعات و ارتباطات به واسطه ماهیت ذاتی خود تسریع و تسهیل امور می شود ، می تواند بیشترین نقش را درخدمت رسانی نوین داشته باشد بالطبع کاهش هزینه وزمان از بزرگترین مزایای این خدمات می باشد.
در همین راستا شرکت رسام سرور ایرانیان فعالیت خود را در زمینه واردات ، فروش و ارائه خدمات پس از فروش انواع سرورها (- INTEL- HP – HPE ) ، دستگاههای ذخیره ساز  SAN و ENCLOSURE  ، تجهیزات شبکه های Wire و Wireless ، طراحی و اجرای انواع پروژه های شبکه ، پروژه های Clustering ، Virtualization  vmware  ، Data Center گسترش داده است.

این شرکت در سال 1385 تاسیس و بعد از گذشت دو سال موفق به اخذ نمایندگی سرورها و تجهیزات شبکه HP و بعد از آن اقدام به واردات گسترده سرورها و تجهیزات ذخیره سازی INTEL ,HP نمود و همچنین بر روی برندهای معتبری همچون SEAGATE ,KINGSTON,FUJITSO,در زمینه قطعات سرور کار می کند. این شرکت با در دست داشتن نیرو های متخصص و فعال همواره می کوشد تا بهترین محصولات و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار دهد. هدف اصلی این شرکت معرفی و ارائه خدمات پس از فروش معتبر در راستای پیشرفت جامعه انفورماتیک کشور عزیزمان ایران میباشد.

اصول کاری

  • رضایت مشتریان

    در شرکت رسام سرور ایرانیان تمامی خدمات و فعالیت ها با تمرکز بر اصل “رضایت مشتریان” صورت می گیرد. نتایج یک تحقیقات نشان می دهد که یک مشتری راضی درباره تجربه خوب خود با ۴ تا ۵ نفر دیگر صحبت می کند و از برند شما تعریف و تمجید خواهد کرد. ولی یک مشتری ناراضی با ۷ تا ۱۳ نفر دیگر صحبت خواهد کرد. تحقیقات دیگری نتایج ترسناکی در این زمینه داشت که بیان می کرد یک مشتری ناراضی تا ۲۳ سال درباره تجربه بد خود صحبت خواهد کرد.

  • خدمات و پشتیبانی درخور محصول

    وقتی صحبت از ارائه، فروش و خدمات یکی از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های روز دنیا می شود، ما نیز بایستی به سرعت خود را برای ارائه آن آماده کنیم، این وظیفه ی ماست که آگاهی لازم در مورد آن را کسب نماییم، تا در صورت نیاز مشتریان بهترین پاسخ را در کوتاهترین زمان دریافت نمایند.

    از جمله اهداف شرکت رسام سرور ایرانیان تاکید بر بحث آموزش بوده است. به دلیل نوع فعالیت شرکت با مخاطبان تحصیلکرده و با تجربه در امور سرور و شبکه، این شرکت برای تامین نیاز مخاطبین در زمینه آموزش این امکان را فراهم کرده تا با راه اندازی بخش دانشنامه و مقالات رضایت مخاطبین را فراهم سازد.